W wywiadzie dla serwisu intenretowegoTVG, Chris Lewis, szef działu rozrywki Microsftu na Europę, Afrykę i Środkowy Wschód, powiedział, że w przyszłości przenośny odtwarzacz mp 3 Zune, który ma konkurować z iPodem Apple’a, może służyć do gier.

„Na dzień dzisiejszy koncentrujemy się nad tym, by używanie Zune’a było możliwe przy współpracy z innymi urządzeniami. Obecnie Zune może być podłączony do Xboxa 360 i streamować muzykę, zdjęcia i wideo. Patrząc w przyszłość, ta możliwość pozwala na kilka scenariuszy rozwoju, a biorąc pod uwagę nasze doświadczenie w temacie z Xboxem i programem Games for Windows, jest to coś, co rozpatrujemy” – powiedział Lewis.

Niedawno pisaliśmy o plotkach internetowych, które głosiły, że Apple szuka twórców gier komputerowych do pracy nad projektem, który uczyniłby konsolę do gier z iPoda, obecnie najpopularniejszego odtwarzacza mp3. Możliwe więc, że konsole przenośne staną się kolejnym polem starcia gigantów branży komputerowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. a ja na komputerze 😀 a moja kuchenka mikrofalowa nie ma jeszcze tetrisa może kiedyś 😀 A co byście powiedzieli na wbudowany sytem do gier w TV a obsługiwany pilotem już kiedyś widziałem taki telewizor miał tetrisa 😀

  2. => graosty I każdy po praniu będzie wyciągał niebieskie ciuszki? Ja dziękuje. (pralka wykonała nieprawidłową operacje i nastąpi jej zamknięcie lol). Jak dla mnie trochę za wcześnie żeby się chwalić grami w Zune jak jeszcze nie zaczęli nad nimi pracować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here