Tak według najnowszych niepotwierdzonych informacji nazywa się następczyni dobrze znanej kieszonsolki Sony PSP. Plotki na jej temat tym razem opublikował serwis 1UP. Powołując się na swoje źródła, doniósł on o tym, że do sklepów trafią dwie wersje urządzenia. Pierwsza posiadać będzie 8GB wbudowanej pamięci flash, a druga dwa razy tyle. Po raz kolejny jest też mowa o rozsuwanym ekranie pod którym mają się kryć analog i krzyżak. Urządzenie ma też posiadać dwa przyciski na grzbiecie. 1UP twierdzi również, że w dniu premiery PSP Go! na Playstation Network czekać na nas będzie sto znanych i lubianych gier z pierwszego PSP. Konsola ma trafić do sklepów w USA już jesienią tego roku.

Sony oczywiście nie skomentowało tej smakowitej plotki, która okrążyła sieć kilka dni po ostatnich doniesieniach na temat nowej japońskiej kieszonsolki. Czekamy więc na E3. W trakcie imprezy powinniśmy się dowiedzieć czy przeżywające drugą młodość PSP doczeka się młodszego rodzeństwa. Już teraz możemy jednak plotkować na jego temat, do czego was zachęcamy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. jeśli faktycznie sony szykuję psp 2 czy jakie tam, to nabierają sensu francuskie ploteczki co do obniżki ceny psp na e3. oczywiście jeśli faktycznie. 😉

  2. Zobaczymy, ja tam pewnie i tak nie zmienię swojego fata – po pierwsze starannie powiększam swoją kolekcję umd, po drugie skoro działa, to nie ma sensu, brakuje mi tylko lepszego ekranu z PSP-3000.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here