Tak się jednak złożyło, że musimy to zrobić. W sieci pojawiły się interesujące plotki na temat planów Microsoftu związanych z tegorocznym E3. Użytkownik serwisu Twitter, posługujący się nickiem „Game Fork” twierdzi, że jego dobrze poinformowane źródła opowiedziały o wszystkich niespodziankach jakie gigant z Redmond szykuje na amerykańską imprezę.

Największą z nich miałby oczywiście być Solidny Wąż i jego Metal Gear Solid 4, którego konwersję na 360tkę miałaby zapowiedzieć firma Microsoft. Można się oczywiście śmiać z tego typu doniesień. Podejrzewamy, że rok temu ironicznym komentarzem skwitowalibyśmy doniesienia na temat Tekken 6 i Final Fantasy XIII na Xboxa. A co się okazało? Wszyscy wiemy. Tej plotki nie będziemy jednak komentowali. Już wkrótce dowiemy się ile było w niej prawdy.

To jednak nie koniec ciekawostek, którymi uraczył nas Game Fork. Użytkownik ten twierdzi, że tytuł na wyłączność na 360tkę szykuje też Konami (może będzie nim ta tajemnicza gra?). Nową produkcję pokazać ma również studio Lionhead. Ich gra ma się nazywać Richter.

Pozostałe pozycje, które Microsoft ma pokazać w trakcie E3 to: Halo ODST, Alan Wake, Assassin’s Creed 2 , Splinter Cell Conviction, Lost Planet 2, Bioshock 2, All Points Bulletin i oczywiście Forza Motorsport 3.

Doczekać mamy się także pierwszego pokazu drugiego dodatku do Grand Theft Auto IV. Miałby on nosić tytuł Blood and a Four Leaf Clover. Być może jego premiery doczekamy się już w okolicach tegorocznych świąt Bożego Narodzenia.

Mowa była także o kamerze, którą opisywaliśmy wczoraj. Urządzenie to podobno nazywa się Xbox Fluid. Jeśli jeszcze go nie widzieliście, to koniecznie zajrzyjcie do tego newsa.

Na tym kończą się doniesienia użytkownika Game Fork. Musimy przyznać, że brzmią one interesująco. Jeśli chcecie, to możecie oczywiście napisać co myślicie na ich temat. Nawet was do tego zachęcamy. My natomiast oszczędzamy energię na growy maraton zwany E3 2009. 48 godzin przed monitorem bez żadnych przerw na sen? Da się zrobić.

Ah, prawie zapomnieliśmy, ale tego chyba nie musimy dodawać. Microsoft, Konami, Lionhead i inni starym zwyczajem nie komentują tego typu informacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Moje dobrze poinformowane źródła z Sony i Nintendo twierdzą, że jak zobaczyły co MS szykuje, to zwinęły interes i na E3 się nie wybierają. Serio, serio.

  2. Odnośnie MGS’a czy będzie na iXa czy też nie myślę, że użytkownicy tej konsoli niewiele stracą/zyskają 😛 ja jestem ciekaw co też pokażą chłopaki od Alan Wake no i co ostatecznie wyszło z tego nieszczęsnego Splinter Cell’a???

  3. Odnośnie Splinter Cella v – aż przestałem na niego czekać i szczerze nie obchodzi mnie czy on się pojawi w końcu. W AW sobie chętnie zagram ale najbardziej czekam na wieści o Mass Effect 2. Na Bioshoczka 2 również czekam choć prowadzone „innowacje” nie do końca mi się podobają. Oraz fakt, że Ken Levine nie ma takiego związku z projektem jak przy jedynce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here