Wczoraj gigant z Redmond ruszył z nową kampanią reklamową, która przybliży Halo 3 osobom siedzącym przed telewizorami. Kampania bazuje na haśle „Believe” i będzie się składała z płatnych ogłoszeń, pokazywanych aż do premiery dzieła Bungie. Pierwszy z klipów już pojawił się w Internecie i przyznamy szczerze, że nam się spodobał. Utrzymany jest w dobrze wam znanej konwencji. Weteran UNSC opowiada o jednej z bitew z Covenant i o tym, jak Master Chief zwiększał morale piechurów. Całość jest dość ascetyczna, ale dzięki temu możemy się skupić na postaci starego żołnierza i jego opowieści. Jeśli macie minutę wolnego czasu to klikajcie w link, który umieściliśmy pod tekstem.

Halo 3 – reklama TV

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Hmm. . . Ciekawy pomysl. Moze taki zabieg powiekszyc zastepy fanow Halo. Klimatycznie to wyszlo. Moze troche zbyt pompatycznie i ckliwie ale wrazenie robi. Ciekawy jestem kolejnych odslon.

  2. Moim zdaniem bardzo udany pomysł. Mam wręcz jakieś dziwne wrażenie, że reklama ma lepszy klimat od gry. Mówię to jednak tylko z punktu widzenia kogoś kto zna tylko trailery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here