Kojarzycie faceta nazywającego się Vincenzo Natali? Jeśli nie, to powinniście się zainteresować jego twórczością. Nie dość, że ma on na koncie bardzo lubianego przez nas Cube'a, to lada chwila w kinach powinno się pojawić jego Splice. To jednak nie koniec planów Vincenza.

W jednym z wywiadów mówił on, że prawdopodobnie zabierze się za ekranizację Neuromancera. Tak, tego Neuromancera autorstwa Williama Gibsona. Brzmi to naprawdę bardzo dobrze, a jakby tego było mało, Natali twierdzi, że bardzo chciałby tworzyć gry wideo. W wywiadzie z dziennikarzami MTV powiedział, że na pierwszy ogień poszłaby „egranizacja” właśnie filmu Cube. Niestety reżyser nie ma kontaktów w branży gier. Dlatego też prosi, by ich twórcy skontaktowali się z nim i porozmawiali o możliwości stworzenia Cube: The Game. Mamy nadzieję, że wpływowi ludzie z branży przeczytają tę wiadomość i sprawdzą co Natali ma do powiedzenia w temacie gier.

Jeśli nigdy nie oglądaliście filmu Cube, to gorąco go wam polecamy. Pod treścią tej wiadomości znajdziecie zwiastun tego dzieła oraz klip z nowej produkcji bohatera naszego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here