Tego można się było spodziewać. Po wydaniu odświeżonej wersji dwóch pierwszych części God of War, Sony ponoć szykuje kolejne produkcje tego typu. Serwis TheSixthAxis, powołując się na VG247, donosi, że wkrótce możemy się doczekać ponownej premiery dwóch hitów Team Ico znanych z „Czarnulki”. Chodzi tu oczywiście o tytułowe Shadow of the Colossus oraz Ico. Oba tytuły miałyby trafić na płytę Blu-ray, a ta ma się pojawić w sklepach na początku przyszłego roku. Nie wiadomo jednak czy tak jak przygody Kratosa, dzieła Team Ico doczekałyby się aktualizacji sprawiającej, że będą jeszcze ładniejsze niż te kilka lat temu. Oczywiście jak zawsze będziemy szukali dalszych informacji na ten temat. Wypatrujcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. No nareszcie jakiś mega news! Czekam na te 2 tytuły na PS3 i jedno jest pewne Ico team robi powoli gry więc po skończeniu TLG remake potrwa trochę. A co do grafiki to zarówno Ico jak SotC porażały w tej kwestii i na PS3 zapewne też będą piękne . . . .

  2. Gdyby jeszcze w dniu premiery The Last Guardian wyszło coś na wzór trylogii God of War, to Team Ico ma moje pełne poparcie finansowe:). Z otwartymi rękoma przyjąłbym też wersję HD Okami czy FFX, ale to już takie moje marzenia;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here