Ruszamy z cyklem wrażeń z imprezy w Lipsku. Na pierwszy ogień idzie SONY, które niestety za wiele w Niemczech nie pokazało.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. Świetna relacja. Valhalla jednak ownuje polską scenę portali o grach. (Choć ocenę mogę zweryfikować po zobaczeniu co sprawozdawca napisze o STALKERZE :))

  2. Nawet jesli AC zrobia na PCta to i tak nie bedzie wygladal tak samo ;( Ja chce PS3 ;( Tego biednego PCta traktuja wszyscy ostatnio po macoszemu. . . M$ moze wreszcie sie ogarnie. . .

  3. Świetna relacja ! Już myślałem, że Valhalla odpuściła sobie Europejską imprezę GC. Parę newsów, thats all? A tu co? Okazuje się, że mieliście człowieka któremu udało się zinfiltrować pilnie strzeżony budynek w Lipsku ! Jak dostał się do środka? Przez kanały? Przez szyb wentylacyjny? A może drzwiami?. . . Nie. . . To by było zbyt proste =P. Co do PS3 – cały czas mam mieszane uczucia. Z jednej strony konsola jest strasznie wypasiona, a gry na nią wyglądają zachęcająco. Z drugiej strony IMO wygląda raczej średnio, no i jest to wyraźnie Japońska konsola, patrząc na zapowiedzi, nie czuje się, że PS jest mooojeeeee. . . Tak jak w przypadku Xbox’a360 (którego także nie mam =p). No i niewiadomo jak będą wyglądać online’owe rozgrywki. Bo Xbox ze swoim XboxLive! Miażdży. . . Cholibka, będzie ciężko :). Konsole nowej generacji kuszą coraz bardziej, chociaż odwraca się głowę, krzyczy się na całe gardło *Nie mam na to pieniędzy!*, to i tak ew. miodność płynąca z rozgrywki oraz ta *technologia* kuszą. . . i kuszą. . . 🙂

  4. Miejmy nadzieję, że ta nagła opieszałość do chwalenia się swoją konsolą (sony), wynika z faktu, że PS3 promować nie trzeba. Jest tak świetna, że sprzeda się sama ;). Najpierw porażka na E3, teraz na GC. Czekamy na Tokyo. To ostatnia szansa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here