W dalszym ciągu nie można mieć stu procentowej pewności, że właśnie tyle będziemy płacić za soft na nową maszynę SONY, jednak fakt zamieszczenia cen na oficjalnej stronie firmy pozwala przypuszczać, że cena jest ostateczna.

Na www.sonystyle.com przyszli posiadacze PlayStation 3 mogą zamówić następujące pozycje: Untold Legends: Dark Kingdom, Tony Hawk’s Project 8, Sonic the Hedgehong, Marvel: Ultimate Alliance, Full Auto 2: Battlelines, Call of Duty 3 i Blazing Angels: Squadrons of WWII. Jednakowa cena dla wszystkich gier potwierdza obawy graczy: za gry wydane przez SONY będziemy płacić tyle samo co za produkcje developerów 3rd party.

W połowie tego miesiąca informowaliśmy o prawdopodobnej cenie gier na PlayStation 3, która została ujawniona przez szefa Activision – Roberta Koticka Dyrektor jednego z największych wydawców gier w branży stwierdził, że wszystkie produkcje Activision dedykowane Xboxowi 360 i PlayStation 3 sprzedawane będą za 60 $. Dla porównania, gry na Xboxa 360, wydane przez Microsoft można nabyć za 49.99 $, czyli o 10 $ mniej niż tytuły wydane przez niezależnych developerów.

PlayStation 3 startuje w USA 17 listopada. Do tego czasu SONY powinno już definitywnie określić cenę softu na swojego next-gena.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Bardzo jestem ciekaw wyjścia PS3 na rynek. Przyglądając się ofertom Sony i Microsoftu jak narazie wszystkie atuty są po stronie giganta z Redmond. Oj blado widze szanse Sony na przebicie ich. . . ciekawe czy mają jakiegoś asa w rękawie :> . . .

  2. sam fakt przesuniecia premiery EU na marzec 2007 jest totalna porazka – w tym czasie (na gwiazdke) pokarze sie bardzo duzo tytulow dedykowanych X’owi w ktore po protsu (w przeciwienstwie do PS3) mozna pograc!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here