Activision potwierdziło właśnie, że ich najnowsza produkcja, Tony Hawk's: Project 8, będzie co prawda dostępna na starcie konsoli SONY, jednak bez możliwości rozgrywki sieciowej. Szefowie firmy tłumaczą taki ruch brakiem odpowiednich bibliotek.

Póki co kwestia dotyczy jedynie premiery gry w USA. Jest szansa, że do marca i premiery w Europie sytuacja się zmieni. Co ciekawe, to właśnie Activision było firmą, która jako pierwsza wsparła możliwości sieciowe PlayStation 2, wydając grę Tony Hawk Pro Skater 3.

SONY jest bardzo tajemnicze jeśli chodzi o szczegóły dotyczące swojej struktury online. Wiemy, że będzie to bardzo ważny aspekt nowej konsoli, jednak ostatnie sygnały wskazują na pewne problemy. Niedawno japońska firma podpisała umowę z Viacom, na mocy której ma powstać specjalna wersja komunikatora Xfire.

Opieszałość we wprowadzeniu usług sieciowych daje olbrzymi handicap konsoli Microsoftu, której struktura Live stała się olbrzymim sukcesem i jednym z najmocniejszych punktów polityki firmy z Redmond. Wszystko wskazuje na to, że zarówno SONY, jak i Nintendo jeszcze długo będą musiały pracować na podobną pozycję.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Tony Hawk’s, panowie z Activision już chyba wysączyli wszystkie w miarę ciekawe pomysły z projektu. Teraz to ta seria może już się schować, w ogóle ktoś gra w TH? Bo ja się tym brzydzę.

  2. No ja jeszcze pykam sobie w thps2. Czasem jak dopadnę 3kę to też mnie trochę zajmie ale pózniejsze „projekty” (8!!! kiedy to się wzięło !?) jakoś omijam.

  3. Nie rozumiem tego arta, (może jestem mało inteligentny). Jak można sie wypowiadać na temat produktu, którego jeszcze nie ma!! Pożyjemy zobaczymy, spokojnie !! <b4rtaz> ja też nie znoszę tego gatunku. Zagrałem kiedyś w to. . . . Żenada 🙂

  4. Na PlayStation 3 kroją się super gierki nie ma bata 🙂 MGS 4, Tekken 6 i Winning Eleven 11 ciekawe jak będzie wyglądał komunikator robiony z Xfie pod PlayStation g gg 5473221simian raticus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here