[INFORMACJA PRASOWA] Zaprojektowany specjalnie dla graczy SteelSecurity to aplikacja chroniąca komputer gracza przed wirusami i intruzami, która przełącza się automatycznie w „tryb gry” gdy tylko użytkownik uruchomi rozpoznawaną grę online. W trybie tym SteelSecurity używa minimum zasobów systemowych, nie uruchamiając skanera i wstrzymując auto-update definicji wirusów.

Więcej informacji oraz link do pliku instalacyjnego w notce na polskiej stronie Steel Series

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSONY nie do końca online
Następny artykułJackson vs. Master Chief

9 KOMENTARZE

  1. Hmmm, właśnie o taki antywir mi chodziło, niesamowicie mnie wkurza jak przy dajmy na to HL:Deathmatch włącza mi sie updater i sypie sie wszystko :/. Pytanie tylko na ile skuteczny będzie ten skaner. Nie pozostaje nic tylko przetestować w trybie live-ammo 🙂

  2. Pomysł doskonały. Przez 2 miesiące można wypróbować ale chyba pozostane przy avirze. Nie dość, że jest darmowa to wyłączyłem auto update. Aktualizuje ją sam wtedy kiedy chce.

  3. Idea niezła pytnie tylko jak dobry jest sam anty wirus. CO z tego że ma fajną opcje dla graczy , jak na przykład może sie okazać że słabo chroni przed wirusami.

  4. Zupełnie nie potrzebny produkt. 1. AVG- w zupełności wystarcza jako antywirus (za free), nie spowalnia drastycznie systemu2. Zapora Systemowa- w zupełności wystarczy jako firewall (za free)Nie polecam Pandy ani Nortona to dwa wirusy które spowalniają system jak byś wdepnoł w gówno w czasie biegu :):). Wiadomo jak ktoś wchodzi na sex strony lub crack strony to będzie miał w 100% „wajrusa”. Praktycznie wszystko można ustawić w systemie by nie przeszkadzał nam podczas gry online.

  5. Do czasu az ci sie posypie wszystko :P. Może sie tak wydawać, ale używanie dobrych i sprawdzonych antywirów opłaca się dużo bardziej niż prymitywnych i niedopracowanych programów na dłuższą metę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here