Na wymieniony przed chwilą temat wypowiedział się szef Playstation Store Peter Dille. Uważa on, że oferta Sony czyni ich usługę sieciową lepszą od tego, co oferuje konkurencja. Dille miał tyle do powiedzenia na temat Xbox Live i Virtual Console: „W chwili, gdy nasza konkurencja bierze garść staroci z poprzednich generacji i umożliwia ich pobranie, nasi deweloperzy robią gry specjalnie dla Playstation 3”.

Szkoda, że przy okazji nie podzielił się statystykami mówiącymi o ruchu na PlaystationNetwork. Ostatnim razem kiedy o nim pisaliśmy (i ze dwa razy wcześniej) większość nowości jakie oferowali była zwiastunami filmów kinowych. Tych świeżych produkcji póki co jest tam jak na lekarstwo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. heheheh. . . ja rozumiem, że nowości to nowości. . . tylko że prawdziwe arcade to właśnie starocie. . . Panom od słownego marketingu w Sony już podziękujemy 🙂

  2. Taa. . pewnie dlatego ostatnio pojawily sie na PSN takie „nowosci” jak Crash Bandicoot czy Wipeout HD. Dziwny komentarz Pana Dille’a.

  3. Powiem tak na Xboxie jest naprawde dużo „starości” i stosunkowo mniej nowości. Osobiście gram tylko w 4 gry arcade! -dlczego? bo gram tylko w te najlepsze, które trzymają się do dziś, które mnie interesuja i jak nie mam co robic to dobrze jest w nie pograc. „Starości” prybywa a ja ich kompletnie nie znam. Lubie sobie pograć w starocie ale co zadużo to niezdrowo- Naprawde lepiej jet dostawać nowości np. Super Rub-a-Dub na ps3 mnie zaskakuje pozytywnie czy Tekken. To już nie chodzi o grafike tylko po prostu o coś świerzegodo skomsumowania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here