Pierwszym miejscem, w którym ukazał się spis gier, które ma wydać Sony był serwis internetowy Kotaku. Okazuje się jednak, że opublikowane dane mogły być wyssane z palca. Anonimowy rzecznik brytyjskiego oddziału Sony wypowiedział się na łamach serwisu GamesIndustry Biz: „To nie jest oficjalna lista wydawnicza. Żadna z pojawiających się na nim dat nie została oficjalnie potwierdzona. Nie wiem skąd Kotaku ma tę listę ani czemu twierdzą, że Sony potwierdziło te daty. SCEE nie wysyłało im takich informacji, nie robiła tego także centrala firmy”.

Rzecznik Sony potwierdził jedynie, że oficjalnie poinformowano prasę o premierze Heavenly Sword (14 września) i Lair (21 września). Na resztę oficjalnych informacji musimy czekać do Tokyo Game Show (20-23 września). Skąd więc ta pomyłka? Tego zapewne się już nie dowiemy. Mamy jednak cichą nadzieję, że Sony szykuje dla nas jakieś miłe niespodzianki. Nie mamy tu na myśli kolejnych informacji typu „gra X nie ukaże się w tym roku”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. <dream mode on>GT5, FFXIII i Tekken 6 niespodziewanie w Grudniu, na święta – premiera równoczesna na wszystkich kontynentach + Price Drop Konsoli = Pure 0wnag3 SONY. Aha – mowie o TYM Grudniu. <Dream mode off>Jesli okaze sie ze lista z ubieglego tygodnia jest „nieautoryzowana” bo pozycje na niej bedace nie wyjda w tym roku . . . to bedzie źle.

    • Jesli okaze sie ze lista z ubieglego tygodnia jest „nieautoryzowana” bo pozycje na niej bedace nie wyjda w tym roku . . . to bedzie źle.

      z PS3 już jest źle 🙂 więc będzie bardzo źle 🙂

  2. Japanziom – fajnie, że podałeś te tytuły i swoje źródło informacji. Oczywiście wszystkich nas przekonałeś i już stoimy w kolejce po swoje PS3 by mieć je na święta i grać w te nienazwane mega hity.

  3. Mi to nawet na reke, bo jeszcze nie odlozylem kasy na PS3 😀 Ale jedno jest pewne, ze przed swietami wyjda mocne pozycje, bo po prostu musza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here