Czego nie spodziewasz się ujrzeć, wpisując do swojej przeglądarki adres www.xboxpolska.pl? Prawdopodobnie nie spodziewasz się, że trafisz na oficjalną stronę PlayStation Polska. Niespodzianka. Jak widać w krajowym Internecie wszystko jest możliwe, bo takie przekierowanie właśnie ma miejsce.

Chociaż wygląda to na dziwny chwyt ze strony SONY, to nie udało nam się stwierdzić, czy to właśnie ta firma zarejestrowała domenę. Została ona zakupiona w firmie Home.pl, dlatego nie udało się ustalić kto ją nabył. Całkiem prawdopodobne, że za całą sprawę jest odpowiedzialny jakiś żartowniś. Tak czy siak sprawa dość dziwaczna, a jej efekty całkiem mylące.

Do obu zainteresowanych firm wysłaliśmy prośby o wyjaśnienie tego fenomenu. Więcej szczegółów wkrótce.

UPDATE:

Dostaliśmy odpowiedź ze strony SONY. Maciej Kmiołek, przedstawiciel firmy, dementuje, jakoby SONY miało cokolwiek wspólnego z całym zamieszaniem. „Koncentrujemy się tylko na naszych produktach i naszych własnych działaniach. Zakladam, że to czyjś żart” – komentuje przedstawiciel SONY.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. nim zaczniecie wieszać psy na Sony wiedzcie, że MS wykupił olbrzymią reklamę na podstronie gamespot o PS3 :)BTW: pewnie jakiś żartwoniś

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here