MAG, Heavy Rain, Gran Turismo 5, God of War 3. To tylko cztery tytuły mogące podnieść sprzedaż konsol Playstation 3, które zobaczymy w sklepach w pierwszej połowie tego roku. Oprócz nich otrzymamy jeszcze mnóstwo innych gier, ale w tym newsie koncentrujemy się na największych potencjalnych „killerach”. Tych natomiast, zdaniem plotkarzy, ma być jeszcze więcej.

Redakcja Official Playstation Magazine twierdzi, że już w trakcie tegorocznych targów E3 japońska firma zapowie Killzone 3, InFamous 2 oraz Resistance 3. Choć na premierę tych gier podobno przyjdzie nam poczekać do roku przyszłego, to i tak ich zapowiedź byłaby bardzo mocnym ciosem wyprowadzonym przez Sony. Ponadto redakcja OPM uważa, że przed premierą trzeciej odsłony przygód Kratosa doczekamy się innej niespodzianki. Ma nią być limitowana edycja Playstation 3, ozdobiona motywami z God of War 3.

Nie wiemy na podstawie czego powstały te wieści, ale musimy przyznać, że brzmią bardzo interesująco. Ten rok kalendarzowy w świecie elektronicznej rozrywki zapowiada się po prostu fenomenalnie. Czyżby przyszły miał być jeszcze lepszy? Dajcie nam znać co myślicie na ten temat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here