O aktualizacji oprogramowania Playstation 3 i PSP pisaliśmy wczoraj. Wtedy prasie umknęła jedna ważna rzecz, którą przeoczyło nawet Sony. Po pobraniu nowego firmware’u będziemy mogli zdalnie uruchamiać i grać w tytuły z PSone na swoim PSP. Na dodatek nie musimy ich nawet przegrywać na memory stick w przenośnej konsoli. Wystarczy, że pobrane pozycje przechowywać będziemy na twardym dysku Playstation 3.

Zastanawiające jest to, że japońska firma nie napisała nic na temat tak ciekawej funkcji. Osoby, które posiadają PS3 i PSP na pewno będą chciały przetestować ich nowe możliwości. Nam bardzo podoba się ta funkcja. Teraz grać możemy bez problemu w całym domu, nawet kiedy siedzimy w „światyni dumania” na tronie i podejmujemy decyzje, zmieniające oblicze wszechświata.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

    • gry z PSOne można też kupować poprzez PSstore, więc brak emulacji aż tak nie ogranicza

      ale te w PS3 możesz sobie odplać swoje oryginały bez kupowania ich w PS Store jeszcze raz . . 😉

  1. Hm jakie to fajne siedziec na tronie i grac na psp w gry zapisane na dysku 60GB moim w ps3 naprawde fajna sprawa powiem wam . A co do emulacji to szkoda ze na PS store nie ma takich gier jak resident evil 1,2,3 czy mgs 1 z ps one . to by bylo frajda grac na psp i na ps3 w nie albo final fantasy VIII nie mowie tu o FF VII bo jak wiecie konwersja z ps one bedzie na ps3 lol

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here