Parę dni temu strasznie ucieszyła nas wiadomość mówiąca o tym, że Sony zamierza wydać dwie pierwsze części trylogii God of War w specjalnej, odświeżonej wersji na Playstation 3. Tytuły te mają wspierać system trofeów a ich oprawa graficzna zostanie ulepszona tak, by wielbiciele elektronicznej rozrywki mogli oglądać przygody Kratosa w rozdzielczości 720p. Dziś, jak donosi serwis VG247, okazało się, że Sony po raz kolejny zakpiło sobie z graczy mieszkających w Europie. Przedstawiciel japońskiej firmy przekazał nam taką informację:

W tej chwili sprawdzamy jakie mamy możliwości jeśli chodzi o dostarczenie God of War I i II konsumentom SCEE (Sony Computer Entertainment Europe przyp. red) na PS3. Ich wydanie będzie jednakże niemożliwe w tym roku kalendarzowym. W przyszłości dostarczymy kolejnych informacji na ten temat”.

Oczywiście jak to zazwyczaj bywa, gracze mieszkający w Ameryce Północnej, na 99,9% otrzymają kolekcję jeszcze w tym roku. Dzięki Sony!

Aktualizacja: Serwis VG247 potwierdził, że Kolekcja God of War nie będzie miała założonej blokady regionalnej. Wszyscy wiemy co to oznacza – importujemy ten tytuł.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. Dziwne takie ignorowanie nas europejczyków, tak samo było z progresywnym skanowaniem. 90% gier na ps2 w ntsc miała tą opcje, w europie zaś tylko kilka gier.

  2. Katmay – fajnie, nie ma blokady = import, ale w pewnym momencie, Europa będzie miała dość i nie zdziwi mnie to, jak Big N i M$ zdominują europę tak, że Sony będzie mogło tylko pomarzyć o jakichkolwiek zyskach. Lenistwo, chamstwo i olewanie naszego kontynentu (nie mówie już nawet o naszym kraju;) to bardzo dobry argument dla przeciwników Sony, co by nas ululać. Sam osobiście posiadam z konsol poprzedniej i obecnej generacji jedynie konsole Sony (nie licząc niesmiertelnego GBA :), bo uważam ich za solidną markę, ale pomimo różnych wpadek M$ widać, kto bardzie stara się o konsumentów. Chciałbym zobaczyć jak krzywi się Kaz Hirai, kiedy M$ zacznie zdobywać coraz większe wpływy wśród najbardziej zagorzałych fanów PS. Pozdrawiam! Szczególnie kolejnych zawiedzionych posiadaczy PS3.

    • Lipton no nie mów mi że Microsoft to dla juropy taki dobry wujcio :/

      Może nie aż tak, ale jak coś ma wyjść na X360, to każdy siedzi spokojny, a jak coś większego ma sie pojawić na PS3, to możemy być pewni, że europa jak pies dostanie ostatnie ochłapy. Fakt, że często gry dla nas są pozbawione bugów, które zostały wykryte w wersjach NTSC czy coś. Ale jeżeli mam dostać np. : dodatkowy strój, którego nie dostali Japończycy i Amerykanie w zamian za 3 miechy czekania, to ja podziękuję.

  3. god of war i tak jest tak krótki, że nie zauważę że go nie kupiłem : )a co do tego olewania przez brandy konkretnych regionów, to chyba takie gadanie dla gadania, które bierze się z tego, że za mało się gra a za dużo czyta newsów i siedzi na forach : )ja osobiście nie czuję sie pominięty a ps3 kupię z pewnością tylko czekam na magic sticka. . .

  4. a to podobno big n olewa europę. ;)importujcie! nabijajcie stanom cyferki. a potem się okaże, że wersja europejska będzie z ultra wypasem za friko. ;p biznes. . . no cóż.bezmyślna zagrywka ze strony sony. po prostu bezmyślna. . .

  5. obie gry mam juz w swojej kolekcji i co mam jeszcze raz kupic bo Sony stwierdzilo ze nie bedzie robic wstecznej kompatybilnosci ? Chamswo i podwojne zdzierstwoDziwi mnie tez fakt tego 720 czyzby Japanese super komputer mial ploblemy z 1080 ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here