Możemy narzekać na poziom gier bazujących na przygodach komiksowych bohaterów, ale te i tak sprzedają się bardzo dobrze. Do takiego wniosku można przynajmniej dojść kiedy czyta się informacje takie jak ta (czy zapowiedź gry Iron Man 2).

Firma Activision właśnie zapowiedziała nadejście kolejnej odsłony gry Spider-Man. Otrzymała ona podtytuł Shattered Dimensions… i na tym kończą się oficjalne wieści. Więcej informacji na temat tego tytułu znajdziemy w najnowszym wydaniu amerykańskiego magazynu Gamepro. Można więc śmiało założyć, że wkrótce wyciekną one do sieci. Oczywiście kiedy tylko uda się nam je odszukać, wy będziecie mogli przeczytać o wszystkim czego się dowiedzieliśmy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Czytało się dawniej komiksy spider mana 😉 oj stare dobre czasy. Najbardziej podobała mi się pierwsza odsłona spider mana na PC , ktoś powie ,że grafika szajs ;p ale ja tam czułem miodny klimat , którego nie dostarczyła żadna next genowa gierka o przygodach pajączka. Teraz wychodzi kolejna gierka , która może nas zaskoczy. Wiadomo , że każdy się uczy na błędach 🙂 Ja póki co czekam na nowe niusy o tej grze 😉

  2. coxy, a grałeś może w spider-many na psx’ie?To były dopiero klimatyczne gry, nie to co obecne sandboxowe, przerzedzone kupy.

  3. No właśnie mówię o tej wersji 🙂 gdzie cały NY był w smogu. Była ona wydana na PSX/PC a jej następcą była gra Spider Man Enter Electro czy coś takiego 🙂 To dopiero były gierki

  4. Myślałem, że mówisz o pierwszej części na licencji filmu, która była jeszcze znośna. Ale tak, o tych grach mowa i fajnie, że jeszcze ktoś o nich pamięta, bo zabawa przy nich była przednia:)Mam ciche nadzieje, że właśnie ta część choć trochę duchem wróci do pierwszych części od Neversoftu. W końcu Activision oficjalnie przyznało, że ich dotychczasowe spider many są o kant dupy rozczaś (swoją drogą respect za samokrytykę), więc to idealna chwila, by z odcinania kuponów zrobić coś na miarę Arkham Asylum. Cóż, czas pokaże.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here