Zaledwie kilkanaście godzin temu pisaliśmy, że trzecia część rewelacyjnego Gears of War może trafić do sklepów w przyszłym roku, a już odszukaliśmy kolejne ciekawe plotki na temat tej produkcji. Mowa będzie zresztą nie tylko o „Gyrosach”, ale także o ich największym rywalu – Killzone 3.

Według jeszcze niepotwierdzonych informacji obie te pozycje miałyby trafić do sklepów w kwietniu przyszłego roku!

Magazyn Edge pisał o Gears of War 3. Zdaniem redakcji czasopisma, Microsoft już wyznaczył datę premiery dla tej produkcji. W ręce graczy miałaby ona trafić ósmego kwietnia przyszłego roku. Za niecały miesiąc mielibyśmy natomiast zobaczyć pierwszą zajawkę gry. Ma ona pojawić się w sieci dokładnie rok przed premierą dzieła Epic Games.

Tymczasem serwis 1UP donosi, że Killzone 3 także wpadnie w ręce graczy w kwietniu przyszłego roku. Nie wiemy jednak na podstawie jakich doniesień napisano tę informację. Zakładamy więc, że jest ona mniej wiarygodna od plotki na temat Gears of War 3.

Jak zwykle w takich przypadkach musimy więc czekać na oficjalne wieści. Bardzo chcielibyśmy jednak być świadkami starcia tych dwóch gigantów. Ciekawi jesteśmy która pozycja okazałaby się zwycięzcą takiego pojedynku. Swojego faworyta oczywiście mamy. A wy? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here