Serwis NowGamer rozmawiał z przedstawicielem firmy LucasArts (Hayden Blackman) zajmującym się tworzeniem drugiej części Force Unleashed. Człowiek ten przekazał garść informacji na temat fabuły tego dzieła i lokacji, które zwiedzimy w trakcie zabawy. Z opublikowanego tekstu dowiadujemy się między innymi, że historia przedstawiona w grze znów będzie mroczna, ale jednocześnie bardziej skoncentruje się na przeżyciach jej bohatera, którym ponownie będzie Starkiller.

Dowiedzieliśmy się również, że w Force Unleashed 2, Vader będzie próbował wmówić protagoniście, że nie jest on człowiekiem z krwi i kości, a jedynie czyimś klonem. Sama gra zaczyna się mniej więcej sześć miesięcy po wydarzeniach przedstawionych w jej pierwszej części. Blackman zdradził także, iż w trakcie zabawy zwiedzimy lokacje takie jak Kamino czy Cato Neimoidia (odpowiednik naszego Las Vegas). Starkiller dotrze też do systemu Dagobah, w którym kilka przygód przeżył Luke Skywalker. Nie zabraknie także wielu wrogów do ubicia, jako że wydarzenia przedstawione w Force Unleashed 2 mają miejsce w chwili, gdy Imperium jest u szczytu swojej potęgi.

Brzmi to całkiem nieźle, ale nas najbardziej zastanawia czy LucasArts zrobi coś z samą mechaniką gry. Force Unleashed byłoby udaną grą gdybyśmy musieli w niej robić cokolwiek innego oprócz wciskania jednego czy dwóch guzików na kontrolerze. Oby więc autorzy gry skupili się nie tylko na jej fabule i oprawie, ale również na grywalności.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here