Hideo Kojima może świętować. Jak na razie czwarta odsłona Metal Gear Solid sprzedaje się w Japonii doskonale. Fani Węża ruszyli do sklepów i jak podaje Media Create w dniu premiery gra znalazła aż 300 tysięcy nabywców. Większość, bo 170 tysięcy osób wybrało wersję limitowaną (cena 9800 jenów), a 130 tysięcy zwykłą (cena 8800 jenów). Liczba ta nie obejmuje gry w wersji bundle (konsola +gra). Jak widać Japończycy kochają przygody Solid Snake'a. Co jeszcze ciekawego z frontu Metal Gear Solid? Brytyjski blog o grach Button Bandits wziął MGS'a na celownik i z premedytacją podał kilka szczegółów – zapewne na złość Konami. A więc: instalacja gry trwa około 8 minut. Introdukcję oglądać będziemy przez minut 10, a potem zagramy przez około…13 minut. Dajmy spokój tej wyliczance.

W podsumowaniu czytamy, że w 90 minut po odpalenia Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots… mamy 30 minut grania i godzinę animowanych przerywników.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Nareszcie ktos tez to zauwazyl, ze cos malo grania w tej. . . grze. MGS1 mnie zachwycil, ale juz dwojka draznila mnie tymi przydlugawymi przerywnikami. ps. Snake jest niereformowalny, nadal nosi slynna fryzure NRD’owca – krotko z przodu, dlugo z tylu. . . i wasy na przedzie 😉

  2. W podsumowaniu czytamy, że w 90 minut po odpalenia Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. . . mamy 30 minut grania i godzinę animowanych przerywników.

    oby dalej było lepiej, bo inaczej „film interaktywny” zyska nowe znaczenie.

  3. Kupiłem wczoraj Playstation 3 dla MGS4 – po I nie żałuję wydanych pieniędzy na ” pleyaka ” a po drugie pierwsze wrażenie z MGS4 jest bardzo pozytywne – widać odraz na jak wysokim poziomie jest jakość gry. Tak samo jak poprzednie części. Nie miałem zbyt wiele czasu na granie bo wczoraj dwa mecze a dziś praca. Jutro za to sobie odbiję 🙂 MGS4 jest naprawde takim tytułem który można kupić w ciemno i dla tej gry warto kupić konsole. Miałem wszystkie poprzednie konsole sony. Ale jakość wykonania ” trójki ” jest na wysokim poziomie. Mam też xbox360 – PS3 jest cichszy i mniej się nagrzewa. Obydwie mają zalety. Ale tu nie o tym miałbo być o MGS 🙂 Ale nie moge więcej powiedzieć niestety :PPozdrawiam wszystkich szembor

  4. Kapitalny trailer!Chciałbym poraz koleny wsiąknąć w grę pana Kojimy. Dla mnie Snake to żywa legenda. Co mnie obchodzi jakiś blog o grach, który szuka rozgłosu. Szembor zgadzam się MGS4 można kupić w ciemno razem z PS3. Jest to jedna z najbardziej filmowych/dających do myślenia/klimatycznych serii jakie ukazały się na rynku gier wideo. Ciekawe czy w przyszłości Kojima pokusi się o nakręcenie swojego pierwszego filmu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here