Czy największym koszmarem w tej produkcji będzie jej przerażająca oprawa graficzna? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszej galerii z nowymi fotkami z Alone in the Dark.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Wstręt i obrzydzenie. Innymi słowy nie można skwitować jakości tekstur na tej konsoli, pomyśleć, że piaty alone ma jeszcze pojawic sie na ps2. . . No ale dobra ponoć liczy sie grywalność. 😉

  2. Gra faktycznie wygląda przerażająco. . . szkoda że za sprawą grafiki z poprzedniej epoki. Takiego brzydactwa może nawet Wiilot nie uratować.

  3. Najgorszy to jest ten całkowity brak cieni, gra wygląda przez to strasznie sztucznie, rodem z ps2. A przeciez miała mocą równać się z pierwszym xboxem. . Sorry, ale jak mam się wystraszyć, jak mam czuć napięcie, jeżeli gra nie ma w ogóle mroku ? Tytuł brzmi Alone in the DARK. . To będzie crap. Za to wersja na current geny zapowiada sie smakowicie. Pamiętam jak swego czasu grałem w 4 na psx, dawała radę mimo strasznie skiepszczonego designu potworów.

  4. Wow Silent Hill 2 na PS2 wygląda lepiej 😀 Wii jest ponoć 2x lepsze technologicznie od swojej poprzedniczki ale jakoś w Alone tego nie widzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here