Garść zdjęć z najnowszej gry internetowej Flyboys Squadron, która lada dzień trafi do sklepów. Sieciowe MMO, opartne filmie o lotnikach w czasie I Wojny Światowej brzmi intrygująco, ale nie wygląda dobrze.

Pewna 63-letnia starsza pani z miejscowości North Olmsted w okolicach Cleveland miała nie lada problem – 70-letni amant nie chciał dać jej spokoju. Gdy jego prośby i groźby stały się nie do zniesienia, do działania musiała wkroczyć policja.

Cała historia zaczęła się pod koniec lipca, kiedy to starszy pan zażądał, aby 67-latka odbyła z nim stosunek płciowy. Gdy ta odmówiła, mężczyzna pobił ją i zagroził, że jeżeli będzie dalej odmawiała, połamie jej ręce. Następnie krewki staruszek… został w jej domu. W obawie przed wybuchową reakcją Romea, kobieta nie poinformowała nikogo o nieproszonym gościu.

Następnego dnia sytuacja jednak się powtórzyła. Mężczyzna w przypływie furii, w ramach frustracji o podłożu niewątpliwie seksualnym, rozbił wszystkie naczynia w mieszkaniu po czym użył argumentu ostatecznego: noża. Skończyło się na szczęście jedynie na groźbach.

Trzeciego dnia sytuacja ponownie się powtórzyła. Tym razem starszy pan zniszczył samochód kobiety, która nie miała już siły się opierać. Po wydarzeniu uparty dziadek zniknął. Wezwana policja nie jest w stanie go zlokalizować, ponieważ mężczyzna nie używa telefonu i nie zostawia śladów. Jego rodzina nie ma pojęcia co się z nim stało.

Zarówno kobieta jak i wspomniany mężczyzna znają się od dawna. W 1978 roku mieli wspólnie dziecko. Do małżeństwa nie doszło, ale para zeszła się ponownie 13 lat później. Od tamtej pory spotykali się okazjonalnie.

Historię opisała miejscowa gazeta Sun News. Stary zbereźnik stał się gwiazdą Internetu. Jego poszukiwania ciągle trwają.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here