Oby te trzy literki ZzZ z leadu naszego newsa nie były zwiastunem tego, co będziemy robili po uruchomieniu nowej produkcji Creative Assembly. Gra właśnie ląduje w sklepach i z tej okazji możemy zapoznać się z jej premierowym zwiastunem filmowym. Przedstawiono w nim dwie strony konfliktu, którego będziemy świadkami w tytułowej produkcji. W ciągu tych kilkudziesięciu sekund wymieniono także kluczowe cechy tej strategii czasu rzeczywistego. Zachęcamy was do rzucenia okiem na zwiastun. Wkrótce opublikujemy recenzję tej pozycji. Wtedy też dowiecie się czy Stormrise ma jakiekolwiek szanse w walce z całkiem niezłym Halo Wars od nieistniejącego już studia Ensemble.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Szczerze? Od razu przyszło mi do głowy Starship Troopers – pewnie ze względu na kamerę. A że Starshipy były fajne, to może i to będzie? Kto wie. . . ; ] Tylko robali brakuje.

  2. Nawet podoba mi sie design. Dawno w RTSy tego typu nie gralem, ale moze bym sie skusil. Mam tylko nadzieje, ze te „ground breaking controls” nie bedzie oznaczac maksymalnego odchudzenia pod katem pada i wersja na PC bedzie jednak troche inaczej rozwiazana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here