Dla żartu nazwałeś swojego nieumarłego złodzieja Różowy_Króliczek2 albo paladyna Sir Lech Jarosław FTW? Możesz już zmienić ich śliczne nicki. Niestety nie za darmo. Blizzard najwyraźniej policzył, że wśród 9 milionów graczy przynajmniej million może mieć ochotę na zmiany. Studio było więc na tyle łaskawe, że umożliwiło wprowadzanie zmian…za sześć funtów! Kiepsko dobranego nicka zastąpimy innym w oknie zarządzania swoim kontem. Najbardziej byśmy jednak chcieli zmienić sposób w jaki działa Blizzard. Tyle pieniędzy za coś takiego? Aż chce się krzyknąć Idź na Całość! – każcie nam płacić za łatki do gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. Z jednej strony to można się oburzyć, że „mam płacić za idiotyczną zmianę nicka? WTF?!”, lecz z drugiej strony jak się wybiera nicka, to chyba nie po to, aby go zmieniać jak rękawiczki? ^^’Słowem: z rozwagą wybierać nicka, żeby potem nie tracić 6 funtów 😛

  2. tyle, że WoW’a musisz kupić w sklepie, a potem jeszcze płacić abonament, EVE ściągasz triala, zakładasz konto, a potem możesz założyć ponownie na inny e-mail, a ostatecznie zapłacić, aby zagrać w pełną wersję.

  3. musio ma racje – to nie jest pierwszy przypadek placenia za zmiane nicka. A EVE jest doskonałą grą. Ale niestety rzuciłem ten nałóg – miałem uczucie że nie tylko jest w graniu więcej „pracy na pełen etat” niż przyjemności, to jeszcze JA musiałem im za to płacić. . Jak wyeliminuja grind z mmorpgow to porozmawiamy.

  4. Moim zdaniem powinna być jedna zmiana za free (vide literówki), ale ogólnie rzecz biorąc to rozsądne posunięcie. Niech się ludzie troszkę odpowiedzialności nauczą 😉

  5. Wybranie odpowiedniego do twoich preferencji wyglądu postaci, rasy, klasy itp. oraz nicka to jeden z podstawowych warunków przyjemnej rozgrywki. Jeżeli nie myślisz na początku gry, i stworzysz sobie np. maga o wyglądzie Pudziana i nicku 2fast4U, to potem płacisz – za głupotę, i bardzo dobrze.

  6. Niecałe 50 złotych za zmianę nicka?! Za taką kasę to można niezłą grę kupić. Nie mówmy więc, że to nie jest droga zabawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here