Wszystko jedno, za którą jesteś partią, fakt że polska polityka nie ma się najlepiej jest chyba bezsporny. Toczące się bez końca przepychanki dookoła żłobu nie są bez wpływu na naszą codzienność i sposób retoryki.

W klimacie ogólnej awantury trudno się bawić w subtelności. Najdobitniej pokaże wam to urywek wywiadu jaki mieli zamiar przeprowadzić dziennikarze stacji TVN24. Co prawda nie poszedł on po myśli redaktora, to i tak zdaje się wiele mówić o kondycji obywateli IV RP. Zresztą co tu dużo gadać. Każdy z nas ma swoją SUPER PARTIĘ!

Uwaga: ostry język!

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRuszaj się graczu!
Następny artykułEbi Smolarek w 3d

11 KOMENTARZE

  1. Zdecydowanie mnie to nie śmieszy, powiem nawet więcej ja się tego wstydze:/. Wstydze się za polityków i ludzi takich jak ta pani po 60-tce. Być może nie jest jeszcze tak tragicznie w Polsce ale napewno nie można powiedzieć, że jest normalnie. A Pan Giertych wygląda na tym zdjęciu powyżej jak by coś brał (narkotyki). Co chwila słychać w prasie i telewizji o przepychanakach politycznych mam tego zdecydowanie dość !!. Dziękować Bogu, że chociaż mieliśmy jednego godnego i kochanego prze Świat Polaka Jana Pawła II. Pozdrawiam

  2. Nabikanie się z LPR? To dobre dla satyryków, ale jednak są fakty które pokazują, że nie jest to dobra partia. Może nie partia, ale jej przedstawiciele. Giertych- mundurki OK, zwiększenie praw nauczycieli (status funkcjonariuszy) OK, ale po co grzebał w maturach? Teraz mamy masę pomyłek i niedomówień. Wyższe uczelnie chcą wprowadzić oddzielne egzaminy wstępne. Giertych zniszczył sens matury (najważniejszego egzaminu życia). Według jego matury osoba pisząca maturę z zakresu rozszerzonego, może okazać się gorszą od tej co pisze zakres podstawowy, choć z pewnością podstawowy zakres by zdał bez problemu. Czy warto zdawać w ogóle maturę rozszerzoną. I gdzie tu ambicje?Wierzejski- śmieją się z niego, ale na bank on taki jest dla rozgłosu. Nasz rząd? Dosadnie widać po aferze kasetowej i wywaleniu Leppera ( i także jego powrocie). PiS manipuluje tak wszystkimi jak chcą. Lepper przeszkadzał to go wyrzucili. Groził im rząd mniejszościowy, to zaczęły się „łapówki” (afera kasetowa). Ile było wprowadzonych ustaw lub projektów ustaw ostatnimi czasy? Prohibicja nocna i. . . ? To niech rząd się zajmie Polską, a nie ratowaniem swoich tyłków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here