Mniej więcej pół rok temu do czerwoności rozgrzała nas jedna z internetowych plotek. Wynikało z niej, że firma Electronic Arts zleciła jednemu ze swoich oddziałów stworzenie kolejnej odsłony kultowej produkcji studia Bullfrog. Dziś plotka ta znów okrążyła globalną sieć. Zaczynamy podejrzewać, że coś może być na rzeczy. Zobaczcie czego się dowiedzieliśmy.

Serwis Gamesindustry.biz, powołując się na anonimowych informatorów twierdzi, że nowy Syndicate rzeczywiście powstaje i nosi nazwę kodową Project Redlime. Nad grą od sierpnia 2007 roku miałoby pracować studio Starbreeze, które znamy z ciepło przyjętego przez graczy Chronicles of Riddick. Pomimo tego, że tworzona jest 18 miesięcy, gra musi jeszcze przebyć długą drogę zanim trafi do sklepów.

I co wy na to? My przyznamy szczerze, że z chęcią zagralibyśmy w kolejną odsłonę Syndicate. Była to jedna z najciekawszych produkcji lat dziewięćdziesiątych, która przede wszystkim zauroczyła nas niesamowitym klimatem. Dla weteranów przygotowaliśmy nawet intro oryginalnego dzieła Bullfrog.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Genialne. Do tej pory pamietam najlepiej ostatnia misję. Chyba najszybsza ze wszystkich jakie były w grze 😉 Klimacik był niesamowity, muza i grafa.

  2. To była gierca i to jest prawda!!!A i prawda jest ze dużo ludzi możne jej nie pamiętać:( Na pewno te młode pokolenie!!Mozę i wyjdzie nowy Cannon Fodder pamiętam jak się kiedyś zagrywałem w ta prosta a zarazem megga wciągająca gierkę:)To bardzo dobrze ze wychodzą na nowo takie klasyki!!!

  3. Jedna z moich ulubionych gier, przeszedłem ją już tyle razy, że pamiętam większość misji do tej pory. Jeżeli plotki się potwierdzą – Electronic Arts zyska u mnie potężnego plusa. Liczę na więcej takich plotek w tym roku!

  4. Grałem w to u siebie kilka razy na amidze jeszcze 😀 ale wtedy miałem z 6 lat i nie pamiętam kompletnie o co w tej grze chodziło. . . pamiętam tylko że miała „super mega grafikę 3D!”

  5. Na mojej prywatnej liście w samej czołówce. Zagrywałem się niemiłosiernie, a ostatnia misja to hardcore ^^Syndicate wars już mi aż tak bardzo nie przypadł do gustu ze względu na nieco przekombinowanie z broniami itp – za dużą moc miały. Ale ogólnie i tak mimo wszystko skończyłem. Pozytywne doznania. . . Gdyby teraz coś takiego wydać z nowoczesną grafiką, żadnym tam FPP tylko z widokiem jak w starym dobrym syndicate, nieco usprawnioną taktyką i obowiązkowo – mnóstwem badań i broni + do tego możliwość rozwałki wszystkiego jak się chce – było by pięknie. Ale to najczęściej pozostaje w sferze marzeń ^^ Oby tylko głupiej strzelanki nie zrobili „bo ludzie nie dadzą rady w to grać”. Chcemy syndicate a nie shootera! ^^Tam fallouta mogą sobie zmieniać. Żaden quake czy inne mnie nie interesują. Ale jak popsują Syndicate to sam skompletuje 4 cyborgi i wyślę to towarzystwo do siedziby Starbreze ^^

  6. Panowie, pamiętajcie że dzisiaj mamy pierwszy kwietnia, więc nie bierzcie na serio żadnych informacj,i z wyjątkiem tej, że Duke Nukem Forever zapowiedziany na 11 sierpnia (w moje urodziny 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here