Wciąż pamiętamy sławetne grafiki z Crysis 2. Po ich opublikowaniu okazało się, że oczywiście nie pochodzą z drugiej części dzieła studia CryTek. Dziś udało nam się odszukać, a w zasadzie prześledzić informacje, prowadzące do szkiców poglądowych stworzonych przez James'a Zhanga. Człowiek ten współpracował z takimi firmami jak Miramax, SOE, LucasFilm czy Epic Games. Artysta w swoim portfolio ma również grafiki stworzone na potrzeby drugiej części Knights of the Old Republic.

Internetowe ptaszki ćwierkają, że obrazki, które znajdziecie na tej stronie zostały narysowane na potrzeby trzeciej odsłony „Gwiezdnego RPG”. Naszym zdaniem nie jest to możliwe (niektóre z nich mają cztery lata!). Być może jednak jesteśmy w błędzie, w końcu popełniają je nawet najlepsi. Czekamy więc na komentarz LucasArts a was zachęcamy do przejrzenia artworków i komentowania naszego newsa. KOTOR III nadchodzi? To są pierwsze szkice poglądowe z gry? Dajcie nam i pozostałym czytelnikom Valhalli co na ten temat myślicie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. nie lubie takich spekulacji. . . jak beda mieli dać jakieś grafiki to dadzą sami nie doszukujmy się na siłe. Tak samo nie szukajmy wśród żywych Elvisa i Tupaca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here