INFORMACJA PRASOWA

To jedyny taki przypadek na skalę światową. Co więcej – łatka do gry 1.4.0.57, pojawi się oficjalnie dopiero po kilku dniach od premiery. Tylko Polscy gracze będą mieli możliwość zagrać w najbardziej aktualną wersję gry.

Theatre of War: Pola Zagłady, przygotowana przez twórców gry IL-2 Sturmovik oraz serii Combat Mission przedstawi z wyjątkową szczegółowością najważniejsze wydarzenia II Wojny Światowej w latach 1939-1945. Wszystko to w przystępnej i zarazem złożonej formie strategii czasu rzeczywistego. Gra zostanie wydana w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej z napisami i dialogami. Ta niezwykle interesująca strategia wydana zostanie w ramach inicjatywy Rewolucja Cenowa w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – 29,90 złotych już w ten piątek 20 lipca 2007 roku.

Również jako jedyne wydanie na świecie, polska edycja Theatre of War: Pola Zagłady zawierać będzie dodatek Bitwa o Moskwę. Dodatkowa kampania składa się z 10 misji, które rozgrywają się podczas ataku Niemców na stolicę Rosji w listopadzie 1941. Będzie można podjąć się odparcia ataku III Rzeszy lub starać się obronić Moskwę. Wydarzenia zaprezentowane w dodatku miały miejsce w pobliżu Novopetrovska, Istry, Krukova, Yadrominy, Chismeny i Volokolamska.

W polskim wydaniu Theatre of War: Pola Zagłady znajdował się będzie również bardzo rozbudowany Edytor Gry. Pozwoli na modyfikację istniejących map misji czy kampanii, w tym takich szczegółów, jak rozmieszczenie i wyglądu obiektów – budynków, drzew, fortyfikacji, zniszczonych pojazdów i wielu innych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here