Taką informację znaleźć można na łamach strony internetowej firmy Relic. Wypatrzył ją również serwis Shacknews. Wynika z niej, że Vivendi przekazała prawa do gry Homeworld firmie THQ. Ten nabył twórców bardzo dobrej strategii już trzy lata temu. Nie mogli oni jednak pracować nad kolejną częścią tej pozycji. Zamiast tego stworzyli więc bardzo ciepło przyjęte Warhammer 40,000: Dawn of War i Company of Heroes. Teraz istnieje szansa, że po wydaniu dodatku do CoH i DoW studio skoncentruje się na kolejnej odsłonie Homeworld. Niestety póki co są to jedynie nasze pobożne życzenia. THQ już wypowiedziało się na temat tej produkcji. Póki co informacja jest dość tajemnicza.

THQ jest obecnie właścicielem Relic co oznacza, że posiada również prawa do marki Homeworld. Jednakże w tej chwili nie możemy skomentować przyszłych projektów THQ, które opierają się na Homeworld” – taki komunikat wydał anonimowy rzecznik prasowy firmy.

Damy sobie jednak rękę uciąć, że trzecia część Homeworld już powstaje. Jeśli pracują przy niej magicy z Relic to możemy się spodziewać nadejścia bardzo solidnej gry. Do tej pory pamiętamy świetnie opowiedzianą historię i genialną muzykę z dwóch pierwszych części tego tytułu. Chcemy więcej!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. . . . . dzięki bogu. . . . vivendi stało sie częścią ubisoftu. . . . parchaty ubisoft ogłosił ze nie zamierza ani odsprzedawać praw do serii, ani samodzielnie jej kontynuować. . . głupota, złośliwość czy nieudolność . . . ?dzięki bogu coś ruszyło i kto wie. . . może zobaczymy kontynuacje najlepszego RTSa w kosmosie

  2. Potwierdzam, najlepszy RTS w kosmosie, być może z brakami ale jednak najlepszy. Do tej pory działa nie duża społeczność graczy multiplayerowych. Jest nawet polski klan PSF (Polish Space Forces). Na Youtube są filmiki o nas.

  3. Dwójka ma fajny scenariusz, poprawiony interfejs i grafikę. Przede wszystkim ma zaj. . tryb multiplayer. Niezależnie czy wygrywasz czy przegrywasz chcesz ciągle budować swoją flotę 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here