INFORMACJA PRASOWA

Udział we wszystkich turniejach jest bezpłatny. Dzień wcześniej, 3 sierpnia zapraszamy na wieczorek integracyjny.

Impreza LAN będzie sie odbywała w następujące dwie gry: Command & Conquer 3 Tiberium Wars w który będziemy grać w sobotę oraz Command & Conquer Generals Zero Hour w którego zmagania odbędą się w niedziele. Aby bitwy między graczami odbyły sie w pełni sprawnie, mamy zapewnione 8 stanowisk komputerowych.

Turniej został podzielony na fazę rupową oraz finałową. Do rundy finałowej przejdzie po 4 najlepszych dowódców z każdej grupy. Uczestnicy będą walczyć przede wszystkim dla zabawy oraz prestiżu – naszym hasłem jest „Have Fun & Good Luck”. Dla tych którzy pojawią się na Turnieju LAN, będą czekały podkładki, myszki, klawiatury, słuchawki oraz wiele innych rzeczy ufundowanych przez Logitech, Lognetmedia oraz Everglide.Wszystkich chętnych zapraszamy do e24 Internet Cafe, umiejscowionym w Starym Browarze. Zapisy będą prowadzone od 10.00 i skończą sie godzine przed zakończeniem fazy grupowej.

Plany rozgrywek Turnieju:

Sobota – Command & Conquer 3 Tiberium Wars

10.00 – 13.00 – Zapisy
10.00 – 14.00 – Faza Grupowa
15.00 – 18.00 – Runda finałowa
Po 18.00 – Zakończenie rozgrywek, wręczenie nagród, podsumowanie turnieju

Niedziela – Command & Conquer Generals Zero Hour

10.00 – 12.00 – Zapisy
10.00 – 13.00 – Faza Grupowa
13.00 – 15.00 – Runda Finałowa
Po 15.00 – Zakończenie rozgrywek, wręczenie nagród, podsumowanie turnieju

Turniej sympatyków serii Command & Conquer, to pierwszy tego typu turniej organizowany z tak dużym rozmachem i sponsorowany przez tak powszechnie uznane firmy. Liczymy na to, iż więcej takich turniejów da sie rozegrać przyszłości oraz spopularyzować serie Command & Conquer wśród polskich graczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Stary Browar to taka duża galeria handlowa – nazwa jest na tyle popularna (choć może nie jest??), że nikt nie wspomniał najwyraźniej, że jest on w Poznaniu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here