O tym fakcie donosi serwis VooDoo Extreme. Z informacji opublikowanej na ich łamach wynika, że Epic Games doszło do wniosku, że gracze nie są zbytnio zainteresowani możliwością prowadzenia wirtualnych walk między graczami na różnych platformach. Istnieje jednak szansa, że jakiś czas po premierze gry, jescze raz przymierzą się do tego typu atrakcji i dołożą ją w jednej z przyszłych aktualizacji. Na koniec zostawiliśmy sobie jeszcze jedną, tym razem dobrą wiadomość. Unreal Tournament nie będzie korzystał z Games for Windows LIVE.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. najlepiej jagby np goscie z xboxa 360 mogli grac z gosciami z pc i wii i ps3 wtedy bylo by z kim grac i servery by nie swiecily pustkami

  2. Naprawdę myślisz, że w przypadku tej gry serwery mają jakąkolwiek szansę na to by świecić pustkami, nawet bez cross platforma ??

  3. ale chyba zawsze lepiej razem niz samemu niewiem dla czego jestescie do tego tak nastawieni chyba lepiej zeby było więcej os. na serverach niż mniej

  4. Z jednej srony, grajac padem nie chcialbym stanac przeciwko graczowi celujacemu myszka, chyba ze bylby powaznie uposledzony ruchowo ;-). Z drugiej, grajac na pc pewnie nie czerpalbym satysfakcji z mordowania ograniczonych mozliwosciami pada przecownikow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here