Dobre „egranizacje” można policzyć na palcach jednej ręki (i to takiej, po której wcześniej przejechał kombajn). Dziś możemy wstępnie ocenić, czy do grona przyzwoitych filmów na podstawie gier dołączy Tekken. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowego obrazu Dwighta H. Little'a, który w swoim dorobku ma takie produkcje jak Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid czy Halloween 4: The Return of Michael Myers. W filmowym Tekkenie reżyser opowie historię wojownika Jina, szukającego zemsty na ludziach, którzy zabili jego matkę. Wygląda to tak:

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Nic dziwnego, ze wiekszosc to gnioty skoro za produkcje odpowiedzialne sa asy pokroju Little’a czy Boll’a. Gdyby za produkcje zabral sie ktos z glowa to i film bylby dobry. Jeszcze troche i mysle, ze sytuacja sie zmieni na lepsze.

  2. Jin to przeszedł chyba jakąś „dietę cud”O_o No i ta „koleżanka” , Xiaoyu nie będzie zachwycona lol. A tak poważnie to postać Ravena wyszła nawet ok, co do reszty to chyba taka standardowa średnia produkcja, gdzie trzaskają się po ryjkach.

  3. w porównaniu z tym, jak swego czasu prezentował się trailer Dead or Alive, to to jest hit absolutny. Natomiast i tak nie spodziewałbym się nic powyżej poziomu Dżudo Honor 7 😉

  4. Film jak film, zobaczymy, po trailerze widać tylko, że kobieta nie umie kopać, tak jak i niektórzy występujący tam mężczyźni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here