Dzisiaj Vstęp pojawia się trochę później niż ostatnio. Redakcja Valhalli przygotowywała się do załogowego lotu na Marsa i nie miała czasu, by usiąść przed komputerami. W końcu udało nam się jednak znaleźć parę minut, by napisać kilka słów na temat tego, co dzisiaj pojawi się na naszych łamach.

Po przeczytaniu poprzedniego akapitu część z was na pewno już się domyśliła, że za kilka godzin będziecie mogli przeczytać recenzję Red Faction: Guerrilla. Wakacyjna produkcja zostanie od razu opisana z jednym z udostępnionych mikrododatków. Jest nim Demons of the Badlands. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to do tej recenzji dołożymy jeszcze jeden materiał. Jaki? Zostańcie z nami, by się przekonać.

Przy okazji przypominam o kolejnym konkursie, w którym możecie wygrać kopię gry Halo 3: ODST. Znajdziecie go w tej części Valhalli.

A już na zakończenie zostawiam was z plikiem wideo z Discovery. Dowiecie się z niego wielu ciekawych rzeczy na temat łazika, który dzielnie walcząc z przeciwnościami losu dostarczał naukowcom informacje bezpośrednio z powierzchni Czerwonej Planety. Chętni mogą też zajrzeć na oficjalną stronę NASA, na której opublikowano zdjęcia i materiały filmowe z misji łazika. Warto także uruchomić Google Earth(Mars?).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here