Dzisiaj wstępniak nieco inny od poprzednich. Drakkarem pod moją nieobecność będą się zajmowali Grzesiek i Paweł (lub Paweł i Grzesiek), którzy na pewno przyszykują dla was solidną porcję newsów. Najbardziej zachęcam was jednak do sprawdzenia Weekendowego Grania, które w tym tygodniu pojawia się na naszych łamach po raz setny. Osio odgrażał się, że przyszykował na tę okazję coś specjalnego. Co? Tego nie chciał zdradzić. Z niecierpliwością będę więc wypatrywał jego tekstu, który miałem nadzieję napisać sam – w końcu pierwsze Weekendowe było mojego autorstwa.

Niestety uniemożliwi mi to bieganie po Warszawie. Najpierw odwiedzę rodzimy oddział Microsoftu gdzie pogram w Forza Motorsport 3. Później udam się do Electronic Arts Polska gdzie czeka na mnie kopia, a w zasadzie kopie Need for Speed Shift (PC, Xbox 360 i Playstation 3). Przyszły tydzień zapowiada się więc bardzo ciekawie. Do czytania będziecie mieli między innymi relacje z testów obu wymienionych przed chwilą wyścigów. Zaczniemy jednak od recenzji Batman i dwóch towarzyszących jej tekstów. Nie wybiegajmy jednak myślami zbyt daleko w przyszłość wszak ten tydzień jeszcze się nie skończył.

Na dzisiaj przyszykowaliśmy dla was zapowiedź jednego z największych potencjalnych hitów przyszłego roku. Jest nim dzieło studia Blizzard – StarCraft 2. Konkretną porcję informacji na temat tej produkcji zebrał dla was Paweł Borawski. Polecam wam jego tekst pomimo tego, że wielu z was na pewno przeczytało już każdego (nawet najmniejszego) newsa poświęconego tej produkcji.

A już na weekend polecam wam jeszcze jedną książkę, której autorem jest Terry Pratchett. Piekło Pocztowe tak mi się spodobało, że przeczytałem je w dwa dni, a w zasadzie wieczory. Prędko dokupiłem więc do niego Świat Finansjery, w którym to dziele Moist von Lipwig zarządza Królewską Mennicą w Ankh-Morpork. Mam nadzieję, że będzie to równie dobra lektura, co wymienione przed chwilą Piekło Pocztowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here