Dzisiaj nie będę się rozpisywał ponieważ a) przez weekend zgromadziliśmy mnóstwo ciekawych rzeczy do opisania i pokazania i trzeba je opracować b) jestem najzwyczajniej w świecie zaspany. Jeśli kogokolwiek ciekawi dlaczego się nie wyspałem, to odpowiadam, że jak zwykle z powodu pracy.

Pisaliście ostatnio, że chcecie czytać więcej tekstów „okołogrowych”. Spełniając wasze życzenie, dzisiaj pokażemy wam kolejny z nich. Już przy zapowiedzi Wolfensteina mogliście przeczytać felieton i krótki materiał, przypominający najlepsze momenty z serii o B.J. Blazkowiczu. Dziś przygotowaliśmy dla was recenzję gry Batman Arkham Asylum. Zanim ją jednak przeczytacie na Valhalli pojawi się moim zdaniem całkiem konkretny tekst o Człowieku Nietoperzu. Dowiecie się z niego co nieco o historii Obrońcy Gotham, o jego komiskowych i filmowych przygodach a także o grach, w których wystąpił.

Koniecznie dajcie nam znać czy właśnie tego oczekujecie (w sumie wystarczy nawet, że klikniecie „Poleć to” jeśli tekst się wam spodoba). Jeśli zaakceptujecie taką formę „ozdabiania” recenzji i zapowiedzi, to będziemy je publikowali w ten sposób o wiele częściej.

Już teraz zachęcam was więc do wypatrywania tych tekstów, a w ramach startera zostawiam was z trzema klipami (z Batmana oczywiście), które wprowadzą was w klimat dzisiejszych materiałów. Miłego dnia no i oczywiście oglądania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here