Po wczorajszym spotkaniu z superbohaterami, a w zasadzie jednym konkretnym superbohaterem, dziś przygotowaliśmy dla was coś zupełnie innego. Znany w całym Krakowie bard, artysta – Wojtek Borowicz – zmierzył się z kolejną odsłoną serii SingStar. Tym razem Siergiej śpiewał Polskie Hity. Już za parę godzin dowiecie się czy są wśród nich utwory autorstwa kultowego Franka Kimono czy Mydełko Fa Marka Kondrata (sic!). Ten ostatni przebój w ramach deseru wkleiłem dla was pod treścią wstępniaka. Pochodząca z YouTube (moim zdaniem rewelacyjna) pioseneczka została zaprezentowana mieszkańcom stolicy w trakcie Gali piosenki popularnej i chodnikowej dnia 29.02.1992.

Do recenzji Wojtka dodamy jeszcze jeden tekst. Będzie to recenzja wydanej jakiś czas temu strategii czasu rzeczywistego. Jej tytułu nie zdradzę, ale wielbicieli tego typu produkcji już teraz zachęcam do wypatrywania tego materiału.

A już na sam koniec odsyłam was do całkiem ciekawego tekstu, z którego dowiemy się skąd wzięły się nazwy szesnastu popularnych firm zajmujących się elektroniką użytkową. Jedna z nich to korporacja Tokyo Tsushin Kogyo założona w 1946 roku. Z taką nazwą na pewno nie da się jednak zawojować świata. Szefostwo firmy postanowiło więc połączyć łacińskie słowo oznaczające dźwięk ze słowem oznaczającym przywiązanie, ciepłe uczucia żywione do nieznanego młodego chłopca. Z tego połączenia powstała marka, nazwa bardzo dobrze znana wielbicielom elektronicznej rozrywki. Jaka? Tego dowiecie się po kliknięciu w te trzy słowa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here