Podejrzewamy, że nie jesteśmy jedynymi ludźmi, którzy już chcieliby zamienić swój pokój z kuchnią czy dwa pokoje z aneksem kuchennym na konkretne mieszkanie w świecie Sony. Jakiś czas temu donosiliśmy, że w tym roku raczej nie będziemy się przeprowadzać. Innego zdania jest Phil Harrison. W jednym z wywiadów, który pojawił się na łamach serwisu Gamespot, przedstawiciel japońskiej firmy twierdzi, że: „Nadal zamierzamy rozpocząć otwarte beta testy pod koniec listopada lub na początku grudnia. Tak więc komercyjny start Domu został przesunięty, ale wciąż będziecie mogli sprawdzić usługę w tym roku”.

Jesteśmy odrobinę zagubieni. Czy za tymi słowami kryje się obietnica uruchomienia całej usługi w tym roku co musiałoby oznaczać, że beta testy będą trwały zaledwie kilka-kilkanaście dni? A może Harrison obrócił kota ogonem i uważa, że testy usługi oznaczają, że można powiedziec, iż rusza ona w tym roku? Znów doczekaliśmy się dość dziwnej wypowiedzi ze strony Sony. My tu siedzimy na kartonach a oni bawią się słowami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Usługa ta, o ile bedzie wygladac tak ja to pokazywało Sony na prezentacji w zeszłym roku, okaże sie wprost fenomenalna. Chocby dla niej kupie sobie kiedys te konsole.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here