Sony się postarało. W tym tygodniu nie powinniśmy narzekać na brak nowości na Playstation Network. Zaczniemy od kilku nowych gier. Są to Pixeljunk Racers, Aqua Vita, Operation Creature Feature oraz Trials of Topoq. Gotowy do pobrania jest też zestaw narzędzi do Playstation Eye. Za darmo można więc pobrać EyeCreate.

Europa w końcu doczekała się swojej wersji demonstracyjnej Ratchet&Clank Future: Tools of Destruction. Towarzyszy jej demo Tony Hawk’s Proving Ground. Dwie gry doczekały się ponadto aktualizacji. Do Folklore możemy dokupić rozszerzenie “Kidnapped Folk” a do Motorstorm dołożymy darmowe “Halloween Livery”.

Japońska firma nie zapomniała o zwiastunach filmowych. Tych jest dość dużo. Możemy obejrzeć jak prezentują się następujące gry: Tekken 5 Online, Toy Home, Midnight Club: Los Angeles, Metal Gear Online oraz Eye of Judgement. W sieci pojawiły się także zwiastuny filmów kinowych. W tym przypadku obejrzymy Beowulf, Stardust, Alien vs Predator, Planet of the Apes, Men of Honor i Courage Under Fire.

W amerykańskiej części usługi zobaczymy jeszcze tytuł znany z PSOne. Jest nim Spyro the Dragon, który wyceniono na sześć dolarów bez jednego centa. Z rzeczy godnych uwagi znajdziemy tam także dodatek do Ninja Gaiden Sigma. Umożliwia on wcielenie się w postać łowcy demonów Rachel. Możemy go nabyć za niecałe trzy dolary.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here