Weekend możemy zacząć od pobrania jednej z nowych wersji demonstracyjnych. Wypróbować w akcji możemy gry FIFA 10, LittleBigPlanet, Fat Princess i Katamari Forever. Jak zawsze czekają na nas także dodatkowe utwory do Guitar Hero i Rock Band oraz mikrododatki do Pain (George Takei Character Pack) oraz High Velocity Bowling (Back to School i Graphic Pattern Ball Pack oraz Heather Haughtfer Pack).

Przejrzeć możemy także pliki wideo z Batman Arkham Asylum, Ratchet & Clank: A Crack in Time, Battle Tanks, WET, Shatter, Mini Ninjas (trzy pliki) i IL2 Sturmovik: Birds of Prey. Osoby, które pobrały najnowszy firmware PS3 mogą się pryjrzeć dynamicznym tematom z WipEout HD, Motorstorm i LittleBigPlanet. Sony przygotowało także trzy „zwykłe” tematy z Batman: Arkham Asylum i Army of Two: The 40th Day. Ostatnią interesującą nowością są tapety z Dante’s Inferno.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. W tym tygodniu odradzam wizytę na PSS US za wersjami demo gdyż to co tam jest to masakra (Star Wars i jakieś Żółwie Ninja). Ale jeśli ktoś lubi zadawać swoim oczom ból to proszę bardzo ;)Ten theme z Wipeout HD jest słabiutki (i pewnie dlatego darmowy).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here