Wygląda na to, że nie. W tej chwili Playstation Network wzbogaciło się o wersję demonstracyjną Stranglehold. Posiadacze pecetów i Xboxów 360 już od przeszło miesiąca mogą nabyć ten tytuł a dopiero teraz widzimy jego demo na PS3. Do tej wersji demonstracyjnej dołącza dodatek do Playstation Eye – Mesmerize Trace. Zapłacimy za niego mniej niż piętnaście złotych. Aktualizacji doczekał się także Motorstorm. W zestawach Big I Bunny i Numskull znajdziemy skórki dla naszych aut i zupełnie nowe pojazdy. Za te atrakcje powinniśmy zapłacić mniej więcej dziesięć złotych.

W tym tygodniu nawet materiałów filmowych jest niewiele. Zobaczyć możemy nowe zwiastuny gier Uncharted: Drake’s Fortune, Blazing Angels 2 i Everyday Shooter. Z rozpędu możemy jeszcze pobrać zajawkę filmu Wall-E i reklamę telewizyjną Playstation 3. Na tę chwilę to już wszystko. Rewelacji jak widzicie nie ma.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Demo Strnaglenhold od dawna jest na PSS US. Z nowych dem mamy (wiadomo na którym PSS) Toy Home 504 MB, oraz Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII 1116 MB.

  2. * andrzej001 Demo Strnaglenhold od dawna jest na PSS US.

    Może i tak, ale w związku z uruchomieniem PSStore PL koncentrujemy się na nowościach, które znajdziemy właśnie w tej części sklepu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here