W tym tygodniu zaliczymy do nich również nowości z Playstation Network. Na usłudze sieciowej Sony dzieje się, oj dzieje. Japońska firma już dwa razy aktualizowała pliki udostępniane na PSN. I tak kupić możemy wyścigi Fatal Inertia EX, które najpierw przetestujemy po pobraniu ich wersji demonstracyjnej. Jeśli jednak uważacie, że ich cena jest wygórowana, to sprawdźcie inną udostępnioną dziś grę. Jest nią świetny tytuł logiczny Elefunk. Budujemy w nim mosty, po których przechodzą ważące tonę słonie. Nasz opis tej produkcji jest krótki i może nie brzmi zachęcająco, ale uwierzcie nam na słowo, że akurat ta pozycja jest po prostu bardzo miodna. Na pewno warto się jej przyjrzeć.

Możemy również sprawdzić wersję demonstracyjną Naruto: Ultimate Ninja Storm. To coś dla fanów anime/mangi i tych, którzy akurat w tym tygodniu nie chcą wydawać pieniędzy na nowe gry. Do pełnych wersji gier i wymienionego przed chwilą dema Sony dołożyło także płatne rozszerzenie dla Super Stardust HD (Team Add-on) oraz dodatek do gry Warhawk. Ten ostatni wprowadza do niej nowe rodzaje zabawy (Hero i Collector).

W europejskiej części Playstation Network znajdziemy także mnóstwo materiałów filmowych. Są to Gran Turismo TV, LittleBigPlanet, Pain, PixelJunkEden, Resistance 2, Motorstorm Pacific Rift, Siren: Blood Curse, Ragdoll Kung Fu oraz Ratchet&Clank Future: Quest for Booty (wszystkie pliki to E3 2008 Trailers). Do nich dołożono jeszcze reklamę telewizyjną Buzz'a i Buzz Quiz oraz kilka innych materiałów filmowych. Ufff udało nam się przebrnąć przez wszystkie nowości. Mamy nadzieję, że zrobicie to i wy. Nie zapomnijcie także zapoznać się z naszymi dzisiejszymi newsami i tekstami, które opublikujemy za kilka godzin.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here