Tydzień temu nie znaleźliśmy zbyt wielu ciekawych rzeczy na Playstation Network. Czy teraz będzie lepiej? Gdybyśmy mieli sugerować się pierwszym demem, to byśmy powiedzieli, że nie. Na pierwsze miejsce naszego krótkiego podsumowania wysunął się Dark Sector. Gra nie jest już bardzo świeża, ale akurat nad głowami przechodzi nam burza. Przypomnieliśmy więc sobie, że jest to doskonała produkcja dla fanów mrocznych klimatów. Przetestujcie ją w weekend. Może nawet wam się spodoba. Już niezależnie od upodobań wszyscy jak jeden mąż powinni sprawdzić drugą z udostępnionych wersji demonstracyjnych. Jest nią Civilization Revolution. Jak sprawdza się dzieło Sid’a Meier’a na konsolach. O to pytamy was. Sprawdźcie to demo i dajcie nam znać co o nim myślicie.

Oprócz tych dwóch „plików” nabyć możecie opisywany przez nas jakiś czas temu Combo Booster do Warhawk. Sony udostępnia również nowe kawałki do Guitar Hero III (Coldplay Track Pack) oraz nowe pole golfowe do Everybody’s Golf World Tour (Oceania Course). Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze zwiastuny filmowe Movement, Battlefield: Bad Company i film na temat Gran Turismo Academy. Na sam koniec wymieniamy jeszcze dwa tematy. Jeden pochodzi z gry Pain a drugi z High Velocity Bowling. Nie jest więc źle. Oby w przyszłym tygodniu było tego jeszcze więcej!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Hmm. . . . DarkSector i Cywilizacja, brzmi całkiem fajnie! Zapewne ściągnę. Szczególnie jeżeli chodzi o tą drugą pozycję, wręcz pragnę zobaczyć jak to dzieło sprawdza się na konsoli. A co do nagłówka tego newsa, to my na osiedlu zwykliśmy mawiać „Piątek – melanżu początek”, a to (wierzcie mi) znaczy wiele 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here