Tego oczywiście dowiecie się z naszego newsa, w którym przyglądamy się rodzimemu Playstation Network. Jedną z najciekawszych nowości jest kolejna odsłona gry Ratchet&Clank. O Quest for Booty pisaliśmy parę tygodni temu. Dziś możemy już nabyć tę pozycję. Z gier wartych uwagi pojawiła się też International Track&Field z pierwszego Playstation oraz dwie produkcje dla PSP – Medal of Honor Heroes oraz Sid Meier’r Pirates! Udostępniono również wersję demonstracyjną Star Wars: The Force Unleashed.

Możemy także nabyć dodatki do Guitar Hero III (Dragonforce Track Pack) a do Everybody’s Golf: World Tour za grosze dołożymy doskonale znaną postać Kratosa. Czeka na nas także dodatek do Haze (Domination Pack) oraz nowe pytania do Buzz (National Geographic Safari Quiz). Oczywiście nie zabrakło także całego mnóstwa materiałów z Games Convention. Jest więc całkiem nieźle choć my już myślimy o kolejnej aktualizacji Playstation Network. Starym zwyczajem napiszemy o niej za tydzień.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Z postacią Kratosa do Everybodys Golf jest trochę dziwna kwestia cenowa. PL 4 zł, GB 0,69 funta, US 1,99 $ (czyli najtaniej w Europie?). Dziwne. Natomiast przy Ratchet & Clank wszystko wraca do normy :)PL 55 zł, GB 9,99 funta, US 14,99 $Przynajmniej nasza aktualizacja tym razem nie jest biedną wersją aktualizacji US (oprócz zabawnego dema The Last Guy i jakiegoś tam NFL Head Coach 09-cokolwiek to jest). Dema Star Wars The Force Unleashed na PSS PL nie ma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here