W tym tygodniu naszym zdaniem absolutnie każdy powinien przynajmniej wypróbować w akcji kolejną odsłonę kultowych wyścigów WipEout HD. Te właśnie pojawiły się na usłudze sieciowej japońskiej firmy. Wyceniono je na 65 złotych, więc jeśli nie boicie się, że po włączeniu tego tytułu dostaniecie ataku epilepsji, to już teraz przyszykujcie kartę kredytową. Na całe szczęście na wyścigach nie kończą się konkretne nowości. Kupić możemy także dziewiątą już część równie kultowego Mega Man. Jeśli lubicie gry platformowe 2D, to i w ten tytuł powinniście zainwestować.

Oprócz dwóch całkiem konkretnych gier z Playstation Network pobrać możemy pełną wersję Burnout Paradise, dodatkowe pytania do Buzz! QuizTV oraz wersje demonstracyjne Beijing 2008 (rychło w czas!) oraz Mercenaries 2. Za darmo udostępniono także dodatek do High Stakes Poker.

Wciąż wam mało? W dziale PSP znajdziemy gry Burnout Legends oraz Burnout Dominator. Na deser zostawiliśmy sobie tematy z Bioshock oraz Fallout 3 oraz zwiastuny filmowe Pro Evolution Soccer 2009, Valkyria Chronicles, Ferrari Challenge, Pure, Metal Gears Solid 4 i dwa klipy z PAIN Amusement Park. Ufff to już wszystko.

Ok tym razem nie będziemy oszczędzali rąk, które same składają się do braw. Sony przygotowało naprawdę solidną aktualizację materiałów udostępnianych na swojej usłudze sieciowej. Zabierajcie się za ściąganie, kupowanie, granie i pisanie maili z prośbą o cotygodniowe aktualizacje tego typu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Kupiłem 🙂 i nie żałuję. Są przesmaczne. Oproocz tego zagrywam się w genialne echochrome, pixel junk eden. Te 3 gry z ps store są genialne!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here