Najważniejszym kąskiem jest oczywiście Metal Gear Solid Database, o którym pisaliśmy parę dni temu. Bardzo nas cieszy, że ten produkt jednak został wydany w Europie. Skończyliście czwartą odsłonę przygód Solidnego Węża albo właśnie ją przechodzicie? Baza danych na pewno urozmaici wam zabawę. Możecie do niej dołożyć wersję demonstracyjną gry Commando 3. I to już niestety wszystko z grywalnych tytułów jeśli nie weźmiemy pod uwagę Pursuit Force (PSP), który na brytyjskim Playstation Network wyceniono na 15 funtów.

Jeśli ten tytuł was nie interesuje, to możecie jeszcze obejrzeć zwiastuny filmowe takich produkcji jak Call of Duty: World at War, Prince of Persia i Prince Caspian. Za grosze udostępniono jeszcze dodatek do gry PAIN (Nigel Pack) oraz darmowe cudo o nazwie World of Warcraft Track (będące bonusowym utworem do Guitar Hero III). To tyle. W tym tygodniu nie możemy narzekać na nadmiar atrakcyjnych plików. Nie będziemy jednak narzekali. Każdy posiadacz PS3 po pobraniu bazy danych z Metal Gear'a spędzi przy niej zapewne pół weekendu. Solidny Wąż ratuje więc weekend z usługą sieciową Sony.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Też już ściągnąłem i sprawdziłem, sam programik jest bardzo dobrze wykonany, jednak już na wstępie zobaczyłem, że mi- gościowi który nie grał w żadną część- się nie przyda. Miałem nadzieję, że się połapię w „geniuszu Mistrza”. Jednak już na wstępie zobaczyłem, że to wszystko to pomieszanie z poplątaniem i dla zwykłego śmiertelnika się nie przyda, ale kto wie, może w przyszłości. . . Ja bym raczej celował w przejście wszystkich części, niż przeczytanie, tej „encyklopedii”. I nie sądzę, żeby ktoś spędził z nią pół weekendu, trochę przesadziłeś Katmay. Oprócz tego skusiłem się jeszcze na trailer Księcia Persji. Zawiodłem się, bo jest bardziej szpanerski, niż pokazuje gameplay. Hmm, właściwie dla mnie weekend i tak będzie w porządku, i bez PSN. Jak to mówią: już za cztery lata, już za cztery lata. . . . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here