Naszym zdaniem warto to zrobić ponieważ pojawiło się na niej sporo ciekawych nowości. Zaczniemy od wersji demonstracyjnych. Przetestować możecie Mirror's Edge, o którym pisaliśmy wczoraj oraz demo Tom Clancy's EndWar. To ostatnie miało trafić w ręce posiadaczy 360tek na zasadach wyłączności, ale minęły dwa tygodnie od jego premiery na Xbox Live i już mogą je sprawdzić posiadacze PS3. Playstation Network wzbogaciło się także o wersję Trial gry Warhawk.

Możemy także nabyć parę pełnych wersji starszych gier. Są to takie produkcje jak Cool Boarders 2 i Def Jam: Fight for NY. Japońska firma przygotowała także dodatki do gier Civilization Revolution, Soul Calibur IV I Rock Band. Jeśli wciąż wam mało, to możecie pobrać materiały wideo z Vampire Rain, Motorstorm Pacific Rift, Pain i Mirror's Edge. Czekają na nas także tapety z Pain i tematy z Mega Man 9.

Już dla dwóch wersji demonstracyjnych dodanych w nowej aktualizacji warto włączyć swoją konsolę. Mamy nadzieję, że za tydzień także doczekamy się wielu ciekawych nowości. Jak zawsze postaramy się napisać o nich kilka słów. Wypatrujcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Chciałbym jeszcze tylko dodać,że na amerykańskim PS STORE można pobrać demo ALONE IN THE DARK. Warto pobrać bo horror prezentuje się naprawdę dobrze. Polecam!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here