Serwis Voodoo Extreme powołuje się na informacje znalezione na stronie The Cult of Rapture. Wynika z nich, że 21 sierpnia posiadacze komputerów osobistych będą mogli pobrać i wypróbować w akcji najnowszego FPS’a studia Irrational Games (a w zasadzie 2K Boston).

Data, którą poznaliście przed chwilą może jeszcze ulec zmianie. Wszystko zależy od tempa prac programistów, którzy dopieszczają je tak, by ruszyło i działało sprawnie na możliwie jak największej ilości różnych pecetów (konfiguracji). Zaznaczcie sobie ten dzień na czerwono w kalendarzu. Pierwsze recenzje wychwalają ten tytuł pod niebiosa. Wkrótce sami sprawdzicie ile jest prawdy w ich słowach.

Naturalnie jeśli podana przez nas data ulegnie zmianie przeczytacie o tym na Valhalli. Na koniec natomiast zostawiliśmy smutną wiadomość. Istnieje szansa, że demo w pierwszej kolejności trafi do osób korzystających, płacących za FilePlanet.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Nie wyszla, tylko dwie sieci zerwaly zakontraktowana date premiery i sprzedali kilka kopii wersji na iksa. Podobno toczy sie juz wobec nich postepowanie prawne. Czuje olbrzymia grzywne w powietrzu. Premiera nadal jest bez zmiany.

  2. Demo na fileplanet ma byc jutro (piatek). Tak mi przynajmniej pokazuje jak zarezerwowalem demko do sciagniecia. Ale jest chyba tylko dostepne dla osob z abonamentem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here