Informacje na temat nowego dema opublikował na swym blogu niezawodny Major Nelson. W jego krótkim wpisie pojawiła się jedynie wzmianka mówiąca, że w demie stoczyć możemy jedną walkę (składającą się z trzech rund) w słynnym Madison Square Garden. Na ring wyjdą w niej zawodnicy tacy jak Luis Collazo i Joe Calzaghe. Niestety nie jesteśmy aż tak wielkimi fanami boksu by wiedzieć kim są ci panowie. Nie jesteśmy również wróżbitami i nie potrafimy powiedzieć ile dokładnie waży wersja demonstracyjna Prizefightera. Na ten temat ani słowa nie napisał Major Nelson. Musicie więc pobrać je sami, ale chyba warto to zrobić. Często chwalicie Fight Night Round 3. Czyżby produkcja, którą możemy dzisiaj przetestować była lepsza od tytułu Elektroników? Dajcie nam znać co myślicie na jej temat kiedy już się nią pobawicie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Jeszcze mogę zrozumieć że nie wiesz kto to jest Collazo, ale Calzaghe? Niepokonany mistrz świata trzech federacji wagi średniej, świetny bokser z Walii.

    Cieszy mnie, że posiadasz dużą wiedzę na temat boksu. Ja niestety nie wiem (bo i nie muszę wiedzieć) wszystkiego. Ze wstydem przyznaje się więc że nie umiem wymienić zawodniczek najlepszego zespołu w pływaniu synchronicznym ani składu Nadnarwianki Pułtusk, Stasiaka Gomunice i Nielby Wągrowiec. Mam nadzieję, że wybaczysz mi moją ignorancję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here