Na temat wersji demo tego sieciowego shootera wypowiedział się Mark Rein z Epic Games. W rozmowie z przedstawicielami serwisu Computer and Video Games pracownik studia potwierdził, że pecetowa wersja demonstracyjna na 100% będzie gotowa przed wydaniem gry. Tej sztuki nie uda się powtórzyć w przypadku konsoli Sony.

Jak mówi Rein, mamy tu do czynienia z podobną sytuacją, co w przypadku Gears of War: „Powiedzieliśmy im (Sony przyp. red.) to samo, co powiedzieliśmy Microsoftowi w zeszłym roku – chcieli wersji demonstracyjnej Gears of War – odpowiedzieliśmy, że mają wybór. Albo mogą mieć grę w tym roku, albo demo. Nie jesteśmy olbrzymią firmą z możliwościami, które pozwalają nam dokonać takiej sztuki. Kiedy testujemy demo nie możemy sprawdzać pełnej gry, co musimy robić bez żadnych przerw”.

Szkoda, bo to właśnie gry na Playstation 3 wypatrujemy z niecierpliwością. Liczymy na to, że możliwość grania na myszce i klawiaturze, olbrzymi potencjał konsoli Sony i umiejętności Epic Games zapewnią nam i wielu innym fanom PS3 rozrywkę na wiele zimowych wieczorów. Na dodatek wierzymy, że ten sieciowy shooter wprawi w ruch usługę sieciową japońskiego giganta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. No proszę jakie ciepłe ostatnie słowa. Ja też trzymam kciuki za PS3. Niestety na X360 się zawiodłem 🙁 Jestem jedną z osób które miały problemy z X360. Miały gdyż sprzedałem go na allegro. Za zwrócone pieniądze zamierzam się przeprosić z Sony i poczekać odrobinę obniżki ceny tego czarnego klocka :P. Na szczęście wiele gier na X360 będzie wydawane na PC więc i jego troszkę unowocześnię. Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here