(NintendoNews)
Białe i różowe Nintendo DS, o których już pisaliśmy, zostało oficjalnie potwierdzone dla Stanów Zjednoczonych. Ich premiera ma mieć miejsce 12 września.

(npdgroup)
Lepsza pomoc techniczna może zmniejszyć ilość zwrotów sprzętu o 70%„. To epokowe odkrycie prezentuje NPD. 54% procent osób których sprzęt został szczęśliwie naprawiony u producenta, nie kupi już od niego więcej sprzętu.

(majornelson)
Przecena Lost and Damned. Posiadacze konta Gold mogą kupić ten tytuł za 1200 punktów.

(majornelson)
W tę środę na XBLA pojawi się NBA 2K10 Draft Combine (400MS Points) i Watchmen: The End is Nigh Part 2 (1200MS Points)

(X360A)
Demo FIFY 10 pojawi się na usłudze XBLA na początku września. 10.09 – Europa, 17.09 – US&A. Dostępny będzie tryb „quick match” oraz sześć drużyn: Chelsea, Barcelona, Juventus, Bayern Munich, Marseille i Chicago Fire.

Do tego garść statystyk z dopiero co skończonego GamesComa: przez targi przewinęło się 245000 osób, 4000 dziennikarzy z 48 krajów. Swoje produkty wystawiało 489 producentów z 31krajów.

Twitter informuje także, że prace nad Beyond Good & Evil 2 są wstrzymane. Informacje nie jest zaskakująca, ale wiemy przynajmniej, że nad drugą częścią tej gry pracowano.

Pojawiła się pełna lista achievmentów z Operation Flashpoint 2. Jest też lista z Borderlands.

Na XBLA pojawiło się demo WET. 632 MB.

(NintendoNews)
Nintendo pracuje nad nowym kontrolerem – przeznaczonym specjalnie dla fanów futbolu amerykańskiego. Na razie wygląda to na żart, ale znając fantazję Japończyków…

(Capcom_Unity)
Znamy datę premiery Resident Evil: The Darkside Chronicles. Niestety, jak na razie Capcom informuje tylko o rynku amerykańskim – tam gra pojawi się 17 listopada.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here